Patirtis
  • PATIRTIS.Jau daugiau nei 15 metų rūpinamės tuo, kad mūsų klientai gautų aukštos kokybės standartus atitinkančias IT priežiūros paslaugas.
  • NUOTOLINIS APTARNAVIMAS.Savo klientams siūlome saugaus (nuotolinio) prisijungimo sistemą, kuri leidžia prisijungti prie Jūsų darbo vietos tą pačią akimirką, kai tik susisiekiate su mumis telefonu. Mūsų IT specialistams nereikia važiuoti iki Jūsų – daugelį IT sutrikimų jie pašalina nuotoliniu būdu, o Jūs sutaupote daug brangaus laiko.
  • PILNAS IT PASLAUGŲ PAKETAS.Orientuojamės į verslo sprendimus ir suprantame, kad tinkamai veikiantis IT ūkis yra vienas svarbiausių darbo organizavimo ir efektyvumo rodiklių. Todėl, teikiame ne tik IT infrastruktūros priežiūros, bet ir kompiuterinės technikos tiekimo bei remonto paslaugas.
  • INOVACIJOS. Esame sertifikuoti pasaulinių lyderių programų ir kompiuterių bei jų detalių tiekėjai Lietuvoje. Siekiame savo klientams suteikti greitus bei kokybiškus IT sprendimus, tad nuolat tobulėjame bei dalyvaujame tarptautiniuose mokymuose ir apie visas pasaulines IT tendencijas sužinome pirmieji.