ThinkPad E serija
ThinkPad E series

ThinkPad prekės ženklas visada buvo patvarumo, inovacijų ir aukščiausios klasės patogumo sinonimas. ThinkPad E serija sujungia galią ir eleganciją su saugumu ir ilgaamžiškumu. Ekstremaliomis sąlygomis išbandyta įranga puikiai susitvarko su kasdieninėmis verslo užduotimis bet kokiomis sąlygomis.

ThinkPad E serijos nešiojamieji kompiuteriai yra universalios verslo mašinos – našios, saugios ir patikimos. Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirta E serija yra profesionalios klasės nešiojami kompiuteriai už konkurencingą kainą.

Privalumai
MOBILIAM DARBUI
ThinkPad E serijos nešiojami kompiuteriai tobulai pritaikyti nuotoliniam darbui - lengvi, parvarūs, patogūs nešioti. Dirbkite kelionėje, kavinėje ar namie, sėdėdami ant sofos.
ONLINE SUSITIKIMAMS
Online susitikimai tapo įprasta bendradarbiavimo forma dirbant nuotoliu. Kokybiški “Harman” garsiakalbiai, didelis ekranas, triukšmą slopinantis mikrofonas - viskas, ko reikia sklandžiam darbui.
SUPER SAUGUMUI
Saugumas yra vienas svarbiausių nuotolinio darbo aspektų. Verslui ypač svarbu, kad tik autorizuoti asmenys turėtų prieigą prie įmonės įrangos ir duomenų. Šios serijos kompiuteriai turi daug saugumą užtikrinančių patobulinimų, pvz.: kamera, kuri automatiškai užrakina ekraną, naudotojui pasitraukus nuo kompiuterio.
Specifikacijos

ThinkPad E Series specifikacija

Pasiūlymas verslo įmonėms

ThinkPad E Series GEN 2

Nuo 750
už pilnai paruoštą darbo vietą (kaina be PVM)
Gaukite asmeninį pasiūlymą ThinkPad kompiuteriui!

    contact Ithink